تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 1613 | تاریخ انتشار: ۱۰:۴۴:۲۸ - یکشنبه ۵ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ چاپ | | 200 بازدید

۱۲۰ میلیارد تومان به گالیکش، مینودشت، کلاله و مراوه‌تپه اختصاص یافت

نماینده مردم گالیکش، مینودشت، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس گفت: ۱۲۰میلیارد تومان اعتبار برای توسعه بخش‌های مختلف شهرستان‌های گالیکش، مینودشت، کلاله و مراوه تپه اختصاص یافته است.

شهرام کوسه‌غراوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اختصاص این میزان اعتبار در سال‌های اخیر را بی‌سابقه دانست و اظهار داشت: در کمیسیون تلفیق بودجه مصوب شد تا ۳۰ درصد اعتبارات استانی افزایش یابد.

وی افزود: در یک سال‌و‌نیم کار خدمت‌رسانی به مردم تلاش کردیم تا پیگیر قول‌هایمان باشیم که تاکنون بخشی از آن‌ها را عملی کرده‌ایم. سد نرماب چل‌چای یکی از پروژه‌هایی بوده که اعتباری بالغ بر ۹۰ میلیارد تومان برای آن در نظر گرفته شد و قرار است این طرح تا پایان سال ۹۷ عملیاتی شود.

نماینده مردم گالیکش، مینودشت، کلاله و مراوه‌تپه در مجلس همچنین از افتتاح آزادراه گالیکش و آغاز به کار دوباره پروازهای فرودگاه کلاله در هفته دولت خبر داد.

کوسه‌غراوی همچنین از بهره‌برداری از بیمارستان کلاله و کلنگ زنی بیمارستانی در مراوه‌تپه هم خبر داد و افزود: سال ۹۶ مصادف با نخستین سال برنامه ششم است و موضوعاتی که در برنامه ششم نسبت به شاخص‌های اقتصادی نسبت به بهره‌وری تورم، اشتغال تولید ناخالص داخلی و موضوعاتی که شاخص‌های اقتصادی را در برنامه ششم ترسیم کردند که باید در انتهای برنامه به آن برسیم.

منبع : تسنیم

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار