تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 655 | تاریخ انتشار: ۵:۴۴:۰۳ - چهارشنبه ۲۰ مرد ۱۳۹۵ | بدون نظر | چاپ چاپ | | 772 بازدید

والیبال گنبد باید یک تیم در لیگ برتر داشته باشد

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس گفت: شهرستان گنبدکاووس باید یک تیم در لیگ برتر والیبال کشور داشته باشد.

ابراهیم غفاری اظهار کرد: با توجه به اینکه آقای جواهری اعلام داشتند در لیگ برتر والیبال تیمداری نخواهند کرد، مذاکراتی با آقای محمدی مالک تیم هاوش گنبد برای حضور این تیم در لیگ برتر والیبال انجام دادیم.

وی افزود: ایشان موافقت خود را برای حضور در لیگ برتر والیبال اعلام کرد و تاکنون با پنج بازیکن قرارداد بسته و آقای بای محمد دوجی را به عنوان سرمربی انتخاب کرده است و تمرینات این تیم از دوشنبه ۱۱ مرداد آغاز خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس در پاسخ به این سوال که شنیده شده احتمال حضور تیم جواهری گنبد در لیگ برتر والیبال وجود دارد، گفت: امیدواریم رئیس هیئت والیبال استان هر چه زودتر تکلیف تیم جواهری را برای حضور در لیگ برتر روشن کند.

غفاری تصریح کرد: از نظر ما تیمداری جواهری در لیگ برتر والیبال هیچ اشکالی ندارد، اما با توجه به مشکلاتی که پیرامون این باشگاه وجود دارد، بعید می‌دانم چنین اتفاقی رخ دهد.

وی در خصوص رفتن رسول آقچه لی و اسماعیل مسافر بازیکنان جوان گنبدی به تیم کاله مازندران، یادآور شد: سرمربی تیم ملی جوانان و تیم کاله مازندران یک نفر بوده که این دو بازیکن ملی پوش را به کاله برده است، ما در حال رایزنی با رئیس فدراسیون والیبال هستیم تا این دو بازیکن ارزشمند به تیم گنبد برگردند.

به گفته وی، نماینده گنبد در فصل جدید لیگ برتر والیبال، بهتر از تیم فصل گذشته عمل خواهد کرد.

منبع : مهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار