تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 606 | تاریخ انتشار: ۴:۳۱:۱۷ - چهارشنبه ۲۰ مرد ۱۳۹۵ | بدون نظر | چاپ چاپ | | 481 بازدید

هیئت بسکتبال گلستان توجهی به ما نمی کند

مدیرعامل تیم بسکتبال قطران کاوه گرگان، حمایت نشدن از سوی هیئت بسکتبال گلستان و مذاکره تیم دوم شهرداری با بازیکنان تیمش را مهم ترین مشکلات این تیم عنوان کرد.

هامان هاشمی درباره آخرین وضعیت تیم بسکتبال قطران کاوه گرگان برای حضور در لیگ دسته یک کشور گفت: فدراسیون بسکتبال تمایل بسیاری برای حضور تیم ما در لیگ یک دارد اما با دو مشکل اساسی در استان مواجه هستیم.

هاشمی افزود: تیمی به نام شهرداری نوین تشکیل شده و قرار است در لیگ زیرگروه کشور شرکت کند و این تیم برای جذب بازیکن به سراغ بازیکنان ما آمده و با بازیکنانی که با ما قرارداد داخلی داشته و تمرین می کنند، مذاکره می کند.

وی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه سن بازیکنان تیم قطران کاوه پایین است با تماس تیم های دیگر ممکن است دچار تردید شوند و از طرفی برنامه تمرینی ما برهم می خورد.

وی تصریح کرد: ما با یک سری از بازیکنان جوان به مدت دوسال است که کار می کنیم و در شهر گرگان آنقدر ظرفیت بسکتبال بالا است که از بین بازیکنانی که پشت خط مانده اند استفاده شود.

مدیرعامل تیم بسکتبال قطران کاوه در ادامه به موضوع دیگری اشاره کرد و گفت: از رئیس هیئت بسکتبال گلستان درخواست تشکیل جلسه ای با حضور مدیرکل ورزش استان را کرده ایم تا مشخص شود آیا عزم و اراده ای از سوی مسئولان استانی برای تیمداری در چنین سطحی وجود دارد یا خیر؟

هاشمی به بیان انتظاراتش پرداخت و اظهار کرد: به عنوان مثال انتظار داریم از ظرفیت اتوبوسرانی شهرداری برای رفت و آمد به مسابقات استفاده شود یا جلسه ای در ارتباط با مساعدت مالیاتی با مدیرکل ورزش ترتیب داده شود.

وی خاطرنشان کرد: انتظار حمایت مالی از مسئولان نداریم اما حداقل توقع ما نشان دادن عزم مسئولان برای شرکت تیم بومی در لیگ کشور است که متاسفانه از سال گذشته تاکنون تنها یک جلسه در کمیته ورزش شورای شهر گرگان برگزار شده و حمایتی از سوی مسئولان بسکتبال استان دیده نشده است.

وی در پایان ضمن انتقاد از بی توجهی هیئت بسکتبال گلستان نسبت به تیم قطران کاوه، از پیگیری های رئیس و دبیر هیئت بسکتبال گرگان قدردانی کرد.

تیم قطران کاوه سال گذشته با قهرمانی در لیگ زیرگروه بسکتبال کشور جواز حضور در لیگ دسته یک را به دست آورده است. لیگ دسته یک بسکتبال هیجدهم مرداد قرعه کشی می شود.

منبع : مهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار