تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 643 | تاریخ انتشار: ۵:۳۵:۵۱ - چهارشنبه ۲۰ مرد ۱۳۹۵ | بدون نظر | چاپ چاپ | | 800 بازدید

هدف والیبال نشسته ایران کسب مدال طلای پارالمپیک ریو است

سرپرست گلستانی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان گفت: هدف تیم ملی والیبال نشسته ایران کسب مدال طلای پارالمپیک ریودوژانیرو است.

فرشید عاشوری اظهار کرد: تیم ملی والیبال نشسته ایران اردوی بسیار خوبی را در آلمان و هلند برگزار کرد که در این اردو با تیم‌های آلمان، چین و هلند چند بازی انجام دادیم و در تمامی این دیدارها به پیروزی رسیدیم.

وی افزود: در حال حاضر اردوی یک هفته‌ای تیم ملی والیبال نشسته در مشهد در حال برگزاری است و پس از آن نیز ۱۹ تا ۲۶ مرداد اردوی پایانی و سپس اردوی متصل به اعزام را در تهران برگزار خواهیم کرد تا با آمادگی کامل راهی برزیل شویم.

سرپرست تیم ملی والیبال نشسته با اشاره به رقبای ایران در پارالمپیک ریو، خاطرنشان کرد: به عقیده من بوسنی اصلی‌ترین رقیب ایران در پارالمپیک است که با همان بازیکنان قدیمی و با تجربه‌اش به ریو می‌آید و ما تمام تلاش‌مان را برای کسب مدال طلا انجام خواهیم داد.

عاشوری تصریح کرد: البته برزیل نیز به عنوان میزبان می‌تواند جزو مدعیان باشد، اما ما این تیم را در جام بین قاره‌ای در چین به آسانی مغلوب کردیم.

وی ادامه داد: مصر، روسیه و آلمان نیز تیم‌های خوبی هستند، اما ما پرافتخارترین تیم پارالمپیک هستیم و با این وجود هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم.

عاشوری با بیان اینکه تیم ایران در این دوره دست به جوانگرایی زده است، یادآور شد: نسبت به دوره‌های قبل ۸۰ درصد جوانگرایی کرده‌ایم و بازیکنان قدبلندی به تیم اضافه شده‌اند که یکی از آنها مرتضی مهرزاد با دو متر و ۴۴ سانتی متر بلندی قامت و جزو سه انسان قدبلند دنیاست که در سه منطقه جلو زمین فوق‌العاده عمل می‌کند.

وی تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین عوامل در کسب موفقیت یکدل بودن است و تمامی اعضای تیم ملی والیبال نشسته ایران در این دوره هم قسم شده‌ایم تا با مدال طلا از ریو به ایران برگردیم.

رقابت‌های والیبال نشسته پارالمپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو با حضور تیم‌های ایران، بوسنی، روسیه، آلمان، مصر، چین، آمریکا و برزیل، ۱۹ تا ۲۸ شهریور برگزار خواهد شد.

منبع : مهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار