تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 347 | تاریخ انتشار: ۳:۲۳:۵۳ - شنبه ۸ اسف ۱۳۹۴ | بدون نظر | | | 650 بازدید

مشارکت بالا در انتخابات تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب است

1456478972_600

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس مشارکت بالای مردم در انتخابات را تجدید بیعت مجدد با آرمان های انقلاب ، امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب توصیف کرد.

آخوند عبدالباسط نوری زاد روز جمعه در مسجد قائمیه گنبدکاووس و هنگام حضور برای شرکت در انتخابات با اشاره به حضور گسترده مردم در ساعات اولیه رای گیری در شعب اخذ رای، افزود: این مشارکت بالا دشمنان اسلام و انقلاب را ناامید خواهد کرد.

وی حضور گسترده مردم در شعب اخذ رای در ساعات اولیه آغاز رای گیری را نشانه ولایت مداری و علاقه مدم به سرنوشت کشور توصیف کرد و گفت: خدا را شاکریم که در روز انتخابات مشارکت بسیار خوبی از سوی مردم مشاهده می شود که نشان از تبعیت مردم از منویات رهبری و علاقه مندی به سرنوشت کشور است.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس از مردم خواست با مراجعه به شعب اخذ رای در ساعات اولیه رای گیری، آرای خود را به صندوق بیاندازند و منتظر ساعات پایانی نباشند.

آخوند نوریزاد خاطرنشان کرد: در تماس هایی که با شعب اخذ رای مختلف داشتم، مشارکت مردم در ساعات اولیه صبح بسیار خوب و بالا بوده و مردم از ساعات قبل از آغاز رای گیری در شعب حضور یافته اند.

در شهرستان گنبدکاووس برای رای گیری از حدود ۲۲۰ هزار واجد شرایط رای دادن در این حوزه انتخابیه که حدود ۱۱ هزار نفر آن رای اولی هستند، ۱۸۳ شعبه اخذ رای پیش بینی شده است.

منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار