تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 649 | تاریخ انتشار: ۵:۳۹:۴۸ - چهارشنبه ۲۰ مرد ۱۳۹۵ | بدون نظر | چاپ چاپ | | 765 بازدید

رتبه سوم داوران گلستان در بسکتبال

دبیر هیئت بسکتبال گلستان ضمن بیان قضاوت داور بین المللی این استان در مسابقات آسیایی از گلستان به عنوان سومین استان از نظر داوری در لیگ های بسکتبال نام برد.

فرهاد زحمتکش درباره قضاوت محمد رجبی داور بین المللی بسکتبال گلستان در رقابت های جوانان آسیا اظهار کرد: خوشحالم که این داور جوان در مسیر پیشرفت حرکت می کند و در آینده می تواند جایگاه بسیار خوبی در بین داوران آسیایی داشته باشد.

زحمتکش افزود: رجبی در دوران بازیگری نیز خوش می درخشید و عاشق داوری است و برای این عشق و علاقه خود هزینه زیادی انجام می دهد.

وی خاطرنشان کرد: وی در دو دوره کلاس آموزشی که زیرنظر فیبا برگزار می شود شرکت کرده است و با چنین پشتکار و تلاشی می تواند یکی از آبروهای بسکتبال گلستان باشد.

وی تصریح کرد: افتخار می کنم که در بسکتبال گلستان عشق به داوری وجود دارد و امثال رجبی در این رشته ورزشی زیاد هستند.

دبیر هیئت بسکتبال گلستان درباره آینده داوری گلستان گفت: همانند بسکتبالیست های بزرگ استان نظیر اسدالله کبیر، حمیدرضا منصوریان، حسن طیبی، محمدمهدی ایزدپناه، حمیدرضا کلاسنگیانی، غلام مقدم و … در داوری نیز می توانیم حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشیم.

زحمتکش به بیان آماری از تعداد قضاوت داوران گلستانی در لیگ های بسکتبل پرداخت و اظهار کرد: با هماهنگی و تعاملی که با کمیته داوران فدراسیون بسکتبال داشتیم سال گذشته بیش از ۱۰ داور گلستانی به عنوان سرداور، داور و داور میز در رده های مختلف قضاوت کردند و از این نظر سومین استان بودیم.

به گفته وی، در آینده ای نه چندان دور چهره های پرفروغ بیشتری همچون مومنی و رجبی در سطح داوری بسکتبال ایران خواهیم داشت.

منبع : مهر

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار