تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 1632 | تاریخ انتشار: ۷:۴۴:۴۳ - شنبه ۱۱ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ چاپ | | 156 بازدید

دعوت قایقران گلستانی به اردوی تیم ملی

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بندرترکمن از دعوت عادل مجللی قایقران المپیکی این شهرستان به ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی کانوکانادایی خبر داد.

دعوت قایقران گلستانی به اردوی تیم ملی
علی روشن شمال اظهار داشت️: این اردو از امروز شنبه ۱۱شهریورماه در دریاچه آزادی تهران آغاز خواهد شد و تا ۳۱ این ماه ادامه دارد.
به گزارش سایت فدراسیون قایقرانی علاوه بر مجللی از گلستان، معراج محمدزاده، کیا اسکندانی و هومن کریمی از تهران و علی اجاقی از کرمانشاه نیز در اردو حاضر خواهند بود.
هدایت ورزشکاران در این مرحله به عهده الیاس اقلیمی است که دامون صادقی به عنوان دستیار این سرمربی را همراهی می کند.
عادل مجللی مقدم فومنی متولد ۱۳۷۲ در بندرترکمن واقع در غرب گلستان است، وی چند روز قبل مدال برنز رقابت های جهانی جمهوری چک را برای ایران به ارمغان آورد.
مجللی مدال طلای مسابقات آسیایی تهران در رشته کانو انفرادی ۵۰۰ متر در سال ۲۰۱۱، مدال طلا و برنز رقابت های آسیایی سمرقند در رشته کانوی انفرادی ۱۰۰ و ۵۰۰ متر در سال ۲۰۱۳ و مدال برنز آسیایی اینچئون کره جنوبی در رشته کانو۲۰۰متر را در کارنامه ورزشی دارد و سال گذشته به عنوان یکی از نمایندگان گلستان در المپیک ریو دوژانیرو برزیل حضور داشت.
بندرترکمن با افزون بر۶۱ هزار نفر جمعیت در غرب استان گلستان واقع است و به علت همجواری با سواحل خزر گرایش به ورزش قایقرانی و سایر ورزش های حوزه آب در این شهرستان زیاد می باشد، بندرترکمن دو هزار و ۸۰۰ ورزشکار بیمه شده ،دارد.

منبع : ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار