تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 608 | تاریخ انتشار: ۴:۳۵:۴۵ - چهارشنبه ۲۰ مرد ۱۳۹۵ | بدون نظر | چاپ چاپ | | 722 بازدید

دعوت دو نوجوان دختر گنبدی به اردوی تیم ملی فوتبال بانوان ایران

دبیر هیات فوتبال گلستان گفت: سرمربی گلستانی تیم فوتبال نوجوانان دختر ایران از ۴ فوتبالیست این استان برای حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت به عمل آورد.

مرتضی شکی دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اردوی آماده سازی تیم ملی از ۴ تیرماه در کمپ تیم های ملی آغاز می شود و نوجوانان ملی پوش به مدت یک هفته تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی برگزار خواهند کرد.

 

وی بیان کرد: مائده دوجی، زهرا بذرافشان، رقیه صومعه و زهرا نیکچه گلستانی های دعوت شده به اردوی تیم ملی هستند که در کنار ۲۴ بازیکن دیگر به دنبال جلب نظر کادر فنی هستند.
دبیر هیات فوتبال افزود: گلستان پس از استان فارس که هفت ملی پوش دارد در رده دوم بیشترین نفرات دعوت شده به این اردوی آماده سازی است و استان تهران با ۳ فوتبالیست در رده سوم قرار دارد.
وی برگزاری طرح استعدادیابی و شناسایی ورزشکاران مستعد از سوی مربیان استعدادیاب را یکی از دلایل حضور مداوم دختران فوتبالیست گلستانی در اردوهای تیم های ملی رده های سنی مختلف عنوان کرد.
شکی بیان کرد: استمرار برگزاری طرح های استعدادیابی یکی از برنامه های بلند مدت هیات فوتبال گلستان برای شناسایی نفرات جدید و افزایش تعداد ملی پوشان رده های سنی استان در آینده است.
وی برگزاری مسابقات رده‌های پایه فوتبال زنان در استان و استعدادیابی مستمر را از مهم‌ترین برنامه‌های هیات فوتبال گلستان دانست.

 

منبع: گنبد اسپورت

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار