تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 1639 | تاریخ انتشار: ۱۱:۰۹:۵۴ - شنبه ۱۱ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ چاپ | | 214 بازدید

دختران گلستانی اعزامی به مسابقات تنیس روی میز کشور معرفی شدند

مسابقات انتخابی تنیس روی میز دختران نونهال گلستان برای شناسایی تیم اعزامی استان به رقابت های قهرمانی کشور برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

دختران گلستانی اعزامی به مسابقات تنیس روی میز کشور معرفی شدند
کیانوش دیلمی نایب رییس هیات تنیس روی میز استان گلستان روز شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقات یک روزه با حضور نفرات برتر شهرستان های گلستان در۲ رده سنی به میزبانی گرگان برگزار شد.
وی بیان کرد: در رقابت های رده سنی زیر ۱۱ سال دلناز سالاری از گرگان به مقام قهرمانی رسید، زهرا قاسمی و سلینا درزی هر دو از کردکوی دوم و سوم شدند.
به گفته وی؛ همچنین در رده سنی زیر ۹ سال زهرا زرگرانی و یکتا معتمدزاده از گرگان اول و دوم شدند و هلیا رضایی از بندرگز به مقام سوم رسید .
دیلمی برتوسعه این ورزش میان خانواده ها نیز تاکید کرد و گفت: استعدادیابی، یکی از اهداف مهم هیات در مسیر ترتیب نسل جدید قهرمانان این رشته در استان است که بر اجرای آن با کمک خانواده ها، مسئولان و علاقه مندان به ورزش اصرار داریم .
وی افزود: یکی از طرح های اجرا شده برای رسیدن به این هدف، امضای تفاهمنامه با آموزش و پرورش به منظور شناسایی استعدادهای جدید بوده که نتایج کسب شده در مدت زمان اندک اجرای این طرح، امیدوار کننده است.

منبع : ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار