تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 1596 | تاریخ انتشار: ۸:۴۴:۰۸ - یکشنبه ۵ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | چاپ چاپ | | 204 بازدید

افتتاح دو بخش جدید در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) گنبدکاووس

بهره برداری از دو بخش جدید شامل بخش داخلی ۲ شامل بستری بیماران مغز و اعصاب و POST CCU و بخش مراقبت های ویژه نوزادان NICU دربیمارستان پیامبر اعظم(ص) گنبدکاووس با هزینه ۱۸ میلیارد ریال آغاز شد.

افتتاح دو بخش جدید در بیمارستان پیامبر اعظم(ص) گنبدکاووس
با بهره برداری از این دو بخش که روز یکشنبه با حضور متولیان حوزه بهداشت و درمان و برخی مدیران گنبدکاووس برگزار شد، درمجموع تعداد ۲۰ تخت به ظرفیت تخت های بیمارستان پیامبر اعظم (ص) این شهرستان اضافه شد.
مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان و مدیر شبکه بهداشت و درمان گنبدکاووس در مراسم افتتاح این دو بخش گفت: بیمارستان ۹۶ تختخوابی پیامبر اعظم (ص) این شهرستان درسال ۱۳۹۳ به صورت ناقص افتتاح شد در یکی دو سال اخیر، بخش های مختلف آن تجهیز و به بهره برداری رسید.
دکتر رضا صابری بابیان اینکه مراکز درمانی گنبدکاووس به مردم شرق استان گلستان خدمات می دهند و شدیدا نیاز به افزایش تخت های بیمارستانی دارند، افزود: با احداث بیمارستان ۸۰۰ تختخوابی این شهرستان که مجوز آن صادر شده است، این نیازها رفع می شود.
وی با اشاره به افتتاح دو بخش جدید بیمارستان پیامبر اعظم (ص)، گفت: برای تجهیز بخش داخلی ۲ با ظرفیت ۱۶ تخت مبلغ سه میلیارد ریال و برای راه اندازی بخش مراقبت های ویژه نوزادان این مرکز درمانی با ظرفیت چهار تخت مبلغ ۱۵ میلیارد ریال هزینه شده است.
دکتر صابری همچنین از اضافه شدن ۶ تخت جدید به تخت های بخش مراقبت های ویژه نوزادان در بیمارستان طالقانی گنبدکاووس با هزینه ۱۵ میلیارد ریال، اضافه کرد: مراسم بهره برداری از این تخت ها و نیز افتتاح مرکز تروما شرق گلستان با هزینه ۵۵ میلیارد ریال فردا دوشنبه با حضور استاندار گلستان و مقامات دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می شود.
وی با اشاره به برخی مشکلات و کمبودها درحوزه بهداشت و درمان گنبدکاووس، از خیرین و بخش خصوصی خواست دراین حوزه ها وارد شوند.
شهرستان گنبدکاووس با ۳۵۰ هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و دارای چهار بیمارستان دولتی، دو بیمارستان خصوصی و یک بیمارستان متعلق به تامین اجتماعی می باشد.

منبع : ایرنا

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار