تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین

کد خبر: 1725 | تاریخ انتشار: ۵:۲۳:۰۱ - چهارشنبه ۱۵ شهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | | | 76 بازدید

آموختن فعالیت‎های عملی ورود به بازار کار و اشتغال را تسهیل می‎کند/ یکی از فاکتورهای انتخاب صحیح شناخت است

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش کردکوی دانش‎آموزان را به آموختن فعالیت‎های عملی توصیه کرد و گفت: پیوستن به رشته‎های عملی و تحصیل در دروس کار و دانش و هنرستان‎ها ورود افراد به بازار کار و اشتغال را تسهیل می‎کند.

همایش هدایت تحصیلی عصر امروز به همت آموزش و پرورش کردکوی و با حضور دانش‎آموزان و اولیای آنها در سالن کانون کوثر این شهرستان برگزار شد.

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش کردکوی در این همایش دانش‎آموزان را به آموختن فعالیت‎های عملی توصیه و اظهار کرد: پیوستن به رشته‎های عملی و تحصیل در دروس کار و دانش و هنرستان‎ها ورود افراد به بازار کار و اشتغال را تسهیل می‎کند.

داود مصدق، انتخاب را یک امر مهم در مراحل مختلف زندگی دانست و گفت: یکی از فاکتورهای انتخاب صحیح شناخت است، در صورتی که انتخاب با شناخت لازم همراه باشد دستیابی انسان به اهداف سریع‎تر محقق می‎شود.

وی انتخاب شغل و ازدواج را از انتخاب‎های مهم زندگی برشمرد و گفت: اگر انسان در انتخاب‎های مهم زندگی درست و منطقی عمل نکند آسیب‎های جبران‎ناپذیری به خود و جامعه می‎زند.

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش کردکوی اذعان کرد: در صورتی که دانش‎آموزان در انتخاب رشته دقت لازم را داشته باشند و رشته‎ای مناسب با توانمندی و استعدادهای خود انتخاب کنند، می‎توانند در این امر گام‎های بلندی در زندگی فردی و اجتماعی خود بردارند.

مصدق با تأکید بر اینکه انسان‎های توانمند انتخاب‎های مناسب می‎کنند، ابراز کرد: انتخاب‎های خوب انسان را در رسیدن به هدف کمک می‎کند و موجب موفقیت می‎شود..

منبع : خبرگزاری فارس

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است

ارسال نظر

تبلیغات گنبدآنلاین تبلیغات گنبدآنلاین
آخرین اخبار